Zažij léto

Pronájem adrenalinových atrakcí

Hledáte zábavu a adrenalin pro dětské dny, slavnosti měst, oslavy a výročí, firemní akce, soukromé a veřejné akce?

Mobilni_lanovy_park_shutterstock_441035512Nově katalog atrakcí 2020.

V tom případě jste na správném místě, dokážeme připravit jedinečný program na míru vašich požadavků a prostor.

Pronajímáme nevšední adrenalinové atrakce vhodné do přírodního prostředí, např. lanové překážky, lanové dráhy-zip line, bungee running, horolezeckou stěnu, aquazorbing, mobilní lanový park, paddleboardy a další.

Stačí nás kontaktovat a my nezávazně přijedeme obhlédnout terén a nabídnout vhodné atrakce. Jsme profesionálové v tomto oboru, a tak se můžete těšit na nezapomenutelný den dětí či jinou slavnost. Buďte první v okolí a slavte úspěch z nadšených klientů!

Pro rok 2020 jsme připravili katalog atrakcí. Naše služby využily obce Karlovarského a Ústeckého kraje(Hroznětín, Pila, Kyselka, Nová Role, Tašov, Odrava, Jáchymov, Drmoul, Žiželice, Horní Blatná, Libouchec, Karlovy Vary a další.).

Pravidelně se objevujeme na Pražském Majálesu, sportovním festivalu 4Students a Youtuberingu.

Rychlý přehled atrakcí, které nabízíme:

Lanové překážky

Lanové překážky

Katalog atrakcí je ZDE!

Fotky z minulých akcí naleznete ZDE. V případě potřeby, volejte: 728 610 025 – Tomáš Vavřina.Nezávazně nás kontaktujte, termíny na rok 2020 se rychle plní!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefonní číslo

Vaše zpráva

captcha


Souhlasím s obchodními podmínkami

Napište vaší recenzi.
1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Vytvořte vlastní recenzi!

Zažij léto
Průměrné hodnocení:  
 2 recenzí
od Michal Budík on Zažij léto

Dlouhodobě spolupracujeme na sportovní kurzech a firemních akcích. ZAZIJLETO.cz nám zajišťuje adrenalinový program v podobě lanových aktivit. Anežka a Tomáš mají supr přístup ke klientům a především dětem.


od Karel Hirsch on Zažij léto

Spolupráce na hudebně-sportovní festivalu Sport4Students na Jižním městě v Praze probíhala s celým týmem ZAŽIJ ZIMU, ZAŽIJ LÉTO na vysoké úrovni. Obrovská flexibilita, kreativita a schopnost podřídit se každé situaci, to každý pořadatel akce ocení. Svým profesionálním přístupem si získali i návštěvníky celé akce, kteří budou na svoje adrenalinové slaňování vysokoškolských kolejí jistě dlouho vzpomínat. Těšíme se na další spolupráci. Za celý team 4Students, Karel Hirsch