Zažij léto

Rozsviťte Vánoční strom andělem!

Chcete připravit pro malé občany vašeho městy či obce zážitek v podobě letícího anděla?

 

Na rok 2016 jsme připravili slety andělů od 4 990 Kč.

Jakých Andělů?

Na Vaše rozsvícení Vánočního stromu nebo jiné Vánoční události připravíme lanovou dráhu, na které ve večerních hodinách poletí anděl. Anděl přinese světlo. Lanovou dráhu jsme schopni postavit takřka kdekoli, v případě že není možné postavit lanovou dráhu pro živého anděla, postavíme dráhu např. pro první sněhovou vločku (z plošiny na zem), která přinese Vánoční světlo.


Sněhová vločka

Postavíme lanovou dráhu pro letící sněhovou vločku, která přinese první Vánoční světlo. Prvním Vánočním světlem se rozsvítí výzdoba a Vánoční strom. V ceně je zahrnutá sněhová vločka, obsluha, plošina(pokud bude třeba), cesta na obhlédnutí a sjednání akce. V ceně není zahrnutá doprava, účtujeme si 7 Kč/km z Hroznětína u Karlových Varů.

Cena od 4 990 Kč

Poptat nezávazně cenu.


Živý anděl

Pro slet živého anděla postavíme lanovou dráhu, která může být až 200 metrů dlouhá. Na lanová dráze mohou v jednom představení letět i dva andělé. Cena se odvíjí od možnosti kotvení lanové dráhy, počtu andělů a délky lanové dráhy. V ceně je zahrnutá lanová dráha, min. jeden letící anděl, pojištění odpovědnosti, plošina(pokud bude potřeba), cesta na obhlédnutí a sjednání akce. V ceně není zahrnutá doprava, účtujeme si 7 Kč/km z Hroznětína u Karlových Varů.

Cena od 10 990 Kč

Poptat nezávazně cenu.


Už několik let spolupracujeme s divadlem v Pytli(Petr Stolař). Pravidelně stavíme slet v Teplicích(z radnice na Galerii, viz, video), v Praze a Hrobě u Teplic.

Líbí se Vám slet anděla? Nezávazně nás kontaktujte na tel. +420 728 610 025 nebo na emailu: info@zazijleto.cz.