Zažij léto

Paddleboard na dovolenou

Pokud si nejste jisti, zda-li byste paddleboard dostatečně využili, řešením může být půjčovna paddleboardů, kde si nafukovací paddlebaord můžete vyzkoušet.

Půjčení může být také zajímavá alternativa v případě, kdy vlastníte pouze jeden plovák, ale rádi byste na výlet vyrazili ve větším počtu.

Paddleboardy půjčujeme přímo u vody na Novorolském rybníce – Nová Role. Po domluvě vám paddleboard rádi zapůjčíme po dobu vaší dovolené u rybníka nebo moře. Půjčovna je vybavena nafukovacími, velmi odolnými paddleboardy z dvouvrstvého PVC, proto jsou vhodné i na sjíždění řek nebo k použití na moři.

Půjčujeme kvalitní paddleboard české značky KIBOKO paddleboards.

Při dlouhodobém pronájmu, paddleboard zabalíme do batohu, přidáme pumpu a pádlo(v případě zájmu druhé pádlo a vestu). Nafouknutí paddleboardu je jednoduché a zabere to pouze pár minut. Paddleboard můžete nechat nafouknutý po celou dobu dovolené.

Proč NEKUPOVAT levné modely konkurenčních firem? Tyto paddleboardy jsou vyrobeny z nekvalitních materiálů, na první pohled si můžete všimnout pod zatížením tvaru „banán“. Na takovém paddleboardu se špatně jezdí, je horší stabilita a stále jste ve vodě.

Ceník půjčovného:

Doba zapůjčení červen – září
1 týden 2 000 Kč
8 dní 2 150 Kč
9 dní 2 300 Kč
10 dní 2 450 Kč
11 dní 2 600 Kč
12 dní 2 750 Kč
13 dní 2 900 Kč
2 týdny 3 000 Kč
3 týdny 3 600 Kč

Kontaktujte nás:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefonní číslo

Vaše zpráva

captcha


Souhlasím s obchodními podmínkami